درباره ما

 • تاریخچه

شركت آرکا پایدار اکسین صنعت با اخذ مجوزهاي لازم از سازمان هاي ذيربط و بهره گيري از كارشناسان توانمند بر اساس استانداردهاي بين المللي و داخلي در زمينه طراحي و اجراي پروژه هاي وزارت نيرو و صنايع نفت، گاز و پتروشيمي فعاليت خود را آغاز نمود. این شرکت را زمانی پایه‌گذاری کردیم که دانستیم ایده‌هایمان برای پاسخگویی به برخی نیازهای اساسی صنعت نفت و گاز کشور، با توان فعلی شرکت‌های موجود امکان تحقق ندارد. از آن زمان تاکنون، پایبندی به اصل صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده‌ و با دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری برند های اروپای غربی و آسيایی فعاليت خود را به عرصه هاي بين المللي نيز گسترش دادیم. اين شركت افتخار دارد ضمن كسب صلاحيت پيمانكاري در رشته هاي  نفت و گاز و نيروگاهی همچنين با تكيه بر توان بازرگاني خود و تلاش مستمر، با كسب تجربيات موفق به اهداف با ارزشي در اين راستا دست يافته و توانستیم باتوجه به عقد قراردادهای متعدد در زمينه اجراي طرح ها و تأمين تجهيزات خاص صنايع نفت و گاز، خود را به عنوان یکی از مهمترین تامین‌‌کنندگانِ گستره‌ای جامع از ادوات برق و ابزار دقيق، تجهیزات مکانیک (ثابت و دوار)، تجهیزات شبکه قدرت، نیروگاهی و آزمايشگاهي در بازار رقابتی ایران مطرح سازیم.

 

 • زمینه فعالیت

انجام مطالعات و بررسي هاي فني و اقتصادي، طراحي و مهندسي، مديريت، مشاوره و نظارت، ساخت و توليد، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي صنايع نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي، نيرو و نيروگاهي، مخابرات، تاسيسات الكتريكي و مكانيكي و ساير طرح هاي صنعتي، بهره برداري، تعميرات، نگهداري، عقد هرگونه قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي، اخذ و ارائه نمايندگي داخلي و خارجي، انجام هرگونه فعاليت بازرگاني(واردات و صادرات)

 

 • تمایز ما

آرکا پایدار اکسین صنعت صرفا یک مجموعه بازرگانی نیست؛ آنچه ما را از شرکت‌های تجاری مشابه متمایز می‌سازد، خدمات تخصصی ماست.
تلاش ما در آرکا پایدار اکسین صنعت همواره تمرکز بر راهکارهای تخصصی منحصربه‌فرد این شرکت بوده است و موفق شده‌ایم بدون ورود به حوزه‌های خدماتی دیگر شرکت‌های مشابه، تسلط خود را بر بازار داخلی تثبیت کنیم. بدین ترتیب با ارائه خدمات تخصصی فنی و تجاری ویژه‌ به مشتریان خود، سوابق درخشانی را در کارنامه سال‌های فعالیت خود به ثبت رسانده‌ایم که شامل همکاری‌ وسیع با صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، برق، فولاد، سیمان، آب و فاضلاب، خودروسازی و غیره است.

گفتنی است فعالیتهای ما در آرکا پایدار اکسین صنعت، به تامین تجهیزات محدود نیست و کادر مجرب فني‌مهندسی ما برای ارتقای کیفیت كاربري تجهيزات ارائه‌شده، خدمات متنوعی را شامل آموزش و نصب و راه‌اندازی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین برگزاری پیوسته دوره‌ها و سمینارهای آموزشی از دیگر توانمندی‌های ما برای تقویت ارتباط با مشتریان و ارائه خدمت‌رسانی موثرتر به آنهاست. علاوه بر خدمات یادشده، تعهد اساسی و همیشگی‌ اکسین، ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش کامل و دقیق به مشتریان است؛ از این روست که ما پیگیری همه‌جانبه و فعالیت‌های مستمر و دنباله‌دار را وجه تمایز آرکا پایدار اکسین صنعت می‌دانیم و مصمم به حفظ این ویژگی بالنده هستیم.

 

 • ماموریت ما
 • شرکت اکسین با به کارگیری سرمایه های انسانی خلاق، جذب استعدادهای متمایز و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا با تکنولوژی های پیشرفته، نیاز های مشتریان خود را برآورده میکند.
 • ما با ارائه خدمات و محصولات باکیفیت و راه حلهای نوآورانه، برای مشتریانمان در داخل و خارج کشور، ارزش میآفرینیم.
 • ما با بهبود فضای کسب وکار برای مشتریانمان، سهم بازار خود را توسعه میدهیم.
 • ما به ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان وفادار هستیم.
 • ما همواره با حفظ محیط زیست، ایجاد ایمنی، امنیت و آرامش خاطر برای کلیه ذینفعان در توسعه ی صنعت کشورمان موثر هستیم.
 • همچنین تخمین نیاز واقعی مشتریان و تأمین محصولات با مدت زمان تحویل دقیق، ویژگی بارز اکسین می­باشد.

 

 • چشم‌انداز ما

کسب تجربیات موفق بسیار در حوزه ارائه خدمات فنی و تجاری به صنایع کلان کشور، ما را در عزم خود برای تبدیل شدن به تولیدکننده تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز راسخ‌ ترکرده است. هرچند اکنون به سبب برخی محدودیتهای بین‌المللی، تمرکز شرکت‌ها بیشتر بر فعالیت‌های بازرگانی است، اما ما در شرکت آرکا پایدار اکسین صنعت بر آنیم تا این معضل را به چالشی سازنده برای خود بدل کنیم و با تمام توان، برای تحقق این چشم‌انداز و آغاز فعالیت‌های تولیدی گام برداریم و بدین ترتیب در کنار تلاش برای شرکت در عزم ملی و حمایت از تولید داخلی ، دامنۀ فعالیت بین‌المللی خود را نیز گسترش دهیم.